Kaip ieškoti?
Radiatorių skaičuoklė
Kaip ieškoti? Detali paieška
Šoninio pajungimo radiatoriai Apatinio pajungimo radiatoriai Radiatorių priedai Kaip užsakyti? Prikti išsimokėtinai Pristatymas Apie mus Kontaktai
prumo šeimai
 

Užsakymai priimami telefonais:

8 676 20077, 8 699 82994

Apie mus

Mūsų svetainė Jums siūlo paprastumą ir galimybę patiems įsitikinti, kad prekė yra tikrai kokybiška. Kermiradiatoriai.lt siekia, kad kiekvienas žmogus, turintis net ir minimalius naršymo internete įgūdžius, per keletą minučių galėtų užsisakyti norimą prekę ir už ją galėtų sumokėti neidamas į banką ir nenaudodamas kreditinės kortelės.

    Išsirinkus Jums tinkamą radiatorių  tereikia paskambinti užsakymų numeriu, pasakyti, koks radiatorius reikalingas ir savo adresą, arba visus užsakymus galite daryti elektronine forma susidėjus prekes į prekių krepšelį. Atsiskaityti galėsite pristačius prekę iki Jūsų namo durų. Tokiu būdu galėsite apžiūrėti savo pirkinį ir įsitikinti, kad jis pilnos komplektacijos, be gamybinių defektų ar kitų pažeidimų. Taip pat Jūsų patogumui galima atsiksaityti išanktiniu mokėjimu arba pirkti prekes lizingu.


    Radiatorius  pristatome neomokamai visoje Lietuvoje iki namo durų. Dėl protingai organizuotos logistikos, pirkinys Jus pasieks per 1-3 darbo dienas arba kitu sutartu metu, kiek įmanoma prisiderinus prie Jums patogaus laiko.

Tikimės, kad būsime Jums naudingi.